Archiv článků

Plánovaný vrh

Darsy Zimní se úspěšně prošla bonitací. Letos na podzim nebo příští rok na jaře plánujeme štěňátka velkých černých špiců. Nyní vybíráme krycího psa z černé linie v Německu. Štěňátka budou díky bílým předkům mé feny na český chov velkých černých nepříbuzná, vhdodná po další chov. Případné...
Celý článek

Fotky

Štěňátka mají 2 týdny, nové fotky vrhu "E" přidány do fotogalerie.
Celý článek

Narození štěňátek

V neděli 23.,10. se nám narodilo 5 štěňátek vlčích špiců, nové fotky přidány do rubriky plánovaný vrh. Volná je jedna fenka a dva pejsci. 
Celý článek

Darren a výstava

Darren na své první výstavě v Mladé Boleslavi získal svůj první CAJC A BOB. Dostal také moc hezký posudek od paní Maruškové: "Velmi pěkný, již dnes samčí pes, velmi pěkná hlava, výrazný pigment, kompletní chrup, nepatrně delší tělní rámec, rovné končetiny, vytváří se výborné osrstění."
Celý článek

VRH A

o: Faust Šumbarský pramen m: Ajda Jarní vánek Ajax- CAC, NV, VSV,  BOB, šampion ČR Art Amber Aranka Astrid  
Celý článek

Plánovaný vrh

Koncem října očekáváme narození štěňátek vlčích špiců. Bude to první vrh fenky Ballerina Canea Dandy a také první vrh pejska Cesar vom Hadermarkt. Více v rubrice plánované vrhy. 
Celý článek

Plánovaný vrh

Plánujeme štěnátka velkých špiců. Matka Arwen je z experimentálního vrhu. Očekáváme štěňata v barvě světlé vlkošedé, bílé, případně strakaté.
Celý článek